WWG
International

Nuo 2003 m. jau daugiau, nei 17 metų WWG – International buvo vienas patikimiausių rangovų.

APIE MUS

Mes suprantame, kad norėdami būti vieni geriausių, turime pritraukti ir išlaikyti geriausius darbuotojus.
Mūsų įmonė siūlo savo darbuotojams gausų lengvatų paketą, naudodama novatorišką įmonės valdymo sistemą, kuri leidžia mums pirmauti kvalifikuotų dirbančių specialistų konkurencingoje rinkoje.
Darbuotojų mokymai, kvalifikacijos lygio atnaujinimas ir palaikymo sistema yra mūsų įmonės prioritetas.
Geriausiems darbuotojams siūlome plačias karjeros galimybes.
Savo partneriams teikiame aukščiausio lygio klientų aptarnavimą, įsipareigojame laikytis tvarios praktikos ir sutelkiame dėmesį į neprilygstamos vertės didinimą.

WWG Internetional - Stipriausi Lietuvoje

"Mūsų patirtis yra mūsų didžiausias turtas"

Tomas Pivoras

WWG International vadovas

KĄ MES SIŪLOME

Glaudus ir produktyvus bendradarbiavimas

Glaudus ir produktyvus bendradarbiavimas su mūsų verslo partneriais leidžia mums kurti ir statyti geriausius savo klasės pastatus ir garantuoti žinomą klientų aptarnavimo patirtį.

Aukšta darbo kultūra

Mes pripažįstame stiprybę puoselėjant gyvą ir įvairią darbo kultūrą ir stengiamės, kad mūsų darbuotojai galėtų išnaudoti visas savo galimybes.

Investicijos į mūsų talentingus darbuotojus

Mes tikime, kad investuodami į savo talentingus žmones jiems kiekvieną dieną skiriame pozityvios, į komandą orientuotos atmosferos, kurioje girdimas kiekvienas profesionalo balsas.

Stipri verslumo dvasia

Mes raginame savo darbuotojus imtis naujų iššūkių ir parodyti stiprią verslumo dvasią, kuri yra pagrindinė mūsų įmonės sėkmės dalis.

ATEITIES KŪRIMAS

Esame pripažinti kaip novatoriški ir lankstūs rangovai.
Mes siekiame aukščiausių standartų visais statybos pramonės aspektais.
Siekdami užtikrinti, kad mūsų partnerių vizija būtų įgyvendinta, mes siūlome vidinę patirtį, apimančią visas disciplinas, įskaitant kvalifikuotą darbo jėgą ir surenkamųjų betono elementų asamblėją, įvaldant planavimo ir kraštovaizdžio dizainą, vidaus ir išorės projektavimą ir statybinių medžiagų pardavimą.
Mūsų statybos paslaugų galimybės apima pramoninius ir gyvenamuosius pastatus, pradedant nuo prieinamo ir darbuotojų būsto iki prabangios nuomos ir privačių namų pardavimo.